O nás : BRUSH SEM s.r.o.

O nás

 

Kdo jsme?

Společnost BRUSH SEM s.r.o. je součástí skupiny Melrose plc a v rámci Melrose plc náleží do skupiny BRUSH Generators. Skupina BRUSH Generators je největším světovým nezávislým výrobcem turbogenerátorů. Do této skupiny patří společnosti BRUSH Electrical Machines Ltd. sídlící v Loughborough ve Velké Británii, BRUSH HMA n.v. sídlící v Ridderkerku v NizozemskuBRUSH Electrical Machine (Changshu) Co., Ltd sídlící v Číně (provincie Ťiang-su)BRUSH Transformers, Hawker Siddeley Switchgear a Harrington Generators International’s (HGI)

Co umíme?

Naše výrobní prostory v Plzni tvoří především hala „Gigant“ na rozloze 200x200 metrů a „Nová hala“ s rozlohou 36x78 metrů. Brožuru blíže popisující výrobní prostředky BRUSH SEM s.r.o. naleznete zde.

Co jsme dokázali?

Kam směřujeme?

Zaměřením na potřeby zákazníka usilujeme o vedoucí postavení na trhu v oblasti výroby generátorů v souladu s požadavky dle norem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 a s ostatními platnými zákony a právními předpisy.

Zavazujeme se poskytovat výrobky a služby svým zákazníkům v nejvyšší kvalitě způsobem stanoveným v naší Integrované politice.

Hlavní milníky v naší historii:

BRUSH SEM s.r.o. vznikla akvizicí v roce 2001, ale počátky výroby turbogenerátorů v areálu naší společnosti sahají až do roku 1924.

Nejzajímavější reference z posledních let:

Fotogalerie
O násO násO násO násO násO násO násO násO násO nás

© 2019 BRUSH SEM s.r.o.